Garantija

American Tourister produktai yra kruopščiai testuojami siekiant užtikrinti, kad kelioniniai produktai, kuriais Jūs pasitikite atitiktų aukščiausius standartus. Todėl, atsiradusią problemą dėl šio American Tourister produkto medžiagų ir gamybos defektų, American Tourister nemokamai pašalins ar pakeis produktą nauju, atitinkamai pagal čia nurodytas garantijos sąlygas. Garantija taikoma pirmam produkto gavėjui garantijoje numatytam laikotarpiui imant nuo produkto pirkimo datos.

Ši garantija apima tik gamyklinius defektus ir negalioja pažeidimams atsiradusiems dėl neteisingos eksploatacijos ir naudojimo ne pagal paskirtį, dėl nelaimingų atsitikimų, įbrėžimų, neįprastų temperatūrų poveikio cheminių valiklių ir skiediklių, rūgščių, vandens poveikio, natūralaus nusidėvėjimo ir pažeidimams, atsiradusiems dėl transportuotojo kaltės. Jei Jūsų American Tourister gaminys yra sugadintas dėl minėtų priežasčių, Remontas gali būti atliekamas už savo lėšas pas artimiausią Samsonite prekybos atstovą ar American Tourister autorizuotame serviso centre. Negarantinė priežiūra ar taisymai Jūsų produktui gali būti atliekami bet kurioje kompanijoje. Garantiniam aptarnavimui American Tourister rekomenduoja naudotis tik patvirtintu American Tourister servisu. Netinkama priežiūra ar taisymas naikina garantiją. Norėdami surasti serviso centro kontaktus naudokitės tinklapiu www.americantourister.lt. Prašome, nesiųsti produktų tiesiogiai į Samsonite, kadangi tai tik prailgins taisymo laiką. Ši garantija yra pasaulinė ir Jūs galite pataisyti savo produktą bet kuriame serviso centre pasaulyje. Jūs esate atsakingi už produkto pristatymo į serviso centrą išlaidas.

Garantiniam aptarnavimui Jums bus reikalingas tinkamai užpildytas garantijos sertifikatas ir pirkimo kvito originalas. Serviso centras nustatys ar konkrečiai problemai taikoma garantija. Nustačius, kad garantija taikoma, Jūs būsite informuoti ar produktas bus taisomas ar keičiamas nauju. Taisymo ir keitimo išlaidas dengs American Tourister, įskaitant ir išlaidas susijusias su pataisyto ar pakeisto produkto grąžinimu. Jeigu keičiamas produktas daugiau nebegaminamas, tuomet American Tourister pakeis jį panašiu.

  American Tourister garantija nėra taikoma produktams kurie buvo parduoti ne per autorizuotus American Tourister atstovus ar jų partnerius Lietuvoje.